Kepner-Tregoe uitmuntendheidsprijzen

Voor individuen, teams en organisaties die het best zijn in het toepassen van kritische denkvaardigheden om de prestaties van bedrijfssystemen te verbeteren

 

 

KT is trots op de bekendmaking van de winnaars en genomineerden van de Global Excellence Awards

Winnaars voor 2022

Voor de 12 KT uitmuntendheidsprijzen de volgende personen, teams, en organisaties zijn als winnaars geselecteerd door de KTEA selectiecommissie

Individuele prijzen

Programmaleider van het jaar

Ann M. Nordman - Corning Incorporated
Gareth Phillips - Sun Chemical Ltd
Greg J Willis - Dell Technologies
Katharine von der Fecht - CSL Behring
Yu-Ding, Chang - Micron

Facilitator van het Jaar

Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC

Coach van het Jaar

Fred Thornborrow - VMWare, Inc.
Jacob Bolger-Linser - Philips Gezondheidszorg
Rader Lee Eberhardt - ON Semiconductor
Rocco del Priore - Devro PLC
Todd R. Sam - Stellantis

Rational Management Bedrijfsleider van het Jaar

Andrew Maves - Bristol Myers Squibb
Dan Wu - Corning Incorporated
David Morgan - ConvaTec, PLC
Foong Leng Lo - Mowi Singapore Pte Ltd
Jane Qi - Flextronics International Ltd.
Joel Hartman - Stellantis
Jud Estes - Stellantis

Team onderscheidingen

Probleemoplossende uitmuntendheid

Abbott Laboratories
Adient - Puebla (voor één nominatie)
GKN Aerospace - Fokker
ON Semiconductor
SAP SE

Besluitvorming Excellence

Adient - Lerma
ConvaTec, PLC

Situation Appraisal Excellence

Hilmar Cheese Company, Inc.
NS BlueScope (Thailand) Co., Ltd.
Philips Gezondheidszorg

Gecombineerde KT Technologieën Uitmuntendheid

Bristol Myers Squibb
Hamburger Rieger GmbH
Microsoft (voor één nominatie)
Network Rail
Suncor Energy Inc.

Organisatie Onderscheidingen

Excellentie in het gebruik van het KT-proces in productieoperaties

DuluxGroep
NXP Halfgeleiders
Neste Singapore
Stellantis
Sun Chemical Ltd

Uitmuntendheid in het gebruik van het KT-proces in dienstverleningsoperaties

EV Groep
HCL
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut
TetraPak

Programma voor de ontwikkeling van de menselijke hulpbronnen - Uitmuntendheid

Flextronics International Ltd.
Honda
Nissan

Kritisch Denken Culturele Uitmuntendheid 

Adient - Puebla
BAE Systems, Inc.
BeiGene (Shanghai) Co., Ltd.
DBS Bank Limited
DURAG GmbH
Märkisches Werk GmbH
Philips Gezondheidszorg

Genomineerden voor 2022

Voor de 12 KT uitmuntendheidsprijzen  de volgende personen, teams en organisaties zijn begiftigd met formele nominaties door de KTEA Selectie Commissie

Individuele prijzen

Programmaleider van het jaar

Ann M. Nordman - Corning Incorporated
Ernst Paul Beukema - Forbo Flooring BV
Gareth Phillips - Sun Chemical Ltd
Greg J Willis - Dell Technologies
Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC
Johannes Winkler - EV Groep
Katharine von der Fecht - CSL Behring
Yu-Ding, Chang - Micron

Facilitator van het Jaar

Adeolu, O, Adegboye - ExxonMobil
Glyn Evans - Sun Chemical Ltd
Hadassah R Eley - Biogen
Harvey D. Manley - ConvaTec, PLC
Paul Coles - Siemens Healthineers
Peter op 't Veld - NXP Semiconductors
Rader Lee Eberhardt - ON Semiconductor
Rebecca L. Burt - Corning Incorporated

Coach van het Jaar

David Gillespie - Bravura Solutions Limited
Fred Thornborrow - VMWare, Inc.
Geraldine Kiatkowski - Devro PLC
Jacob Bolger-Linser - Philips Gezondheidszorg
Rader Lee Eberhardt - ON Semiconductor
Robert J. Brennan - GlobalFoundries Inc.
Rocco del Priore - Devro PLC
Todd R. Sam - Stellantis

Rational Management Bedrijfsleider van het Jaar

Andrew Maves - Bristol Myers Squibb
Dan Wu - Corning Incorporated
David Morgan - ConvaTec, PLC
Dedi Yandri - Asia Pacific Resources International Limited (APRIL) Groep
Foong Leng Lo - Mowi Singapore Pte Ltd
Jane Qi - Flextronics International Ltd.
Joel Hartman - Stellantis
Jud Estes - Stellantis
Susan Reed - Space Telescope Science Institute

Team onderscheidingen

Probleemoplossende uitmuntendheid

Abbott Laboratories
Adient - Puebla (3 nominaties)
DURAG GmbH
DuluxGroep
ExxonMobil
GKN Aerospace - Fokker
Hamburger Rieger GmbH (2 nominaties)
Mader Frankrijk
ON Semiconductor
Orica
SAP SE

Besluitvorming Excellence

Adient - Aguascalientes
Adient - Derramadero
Adient - Lerma
Amazon
BHP
ConvaTec, PLC
Microsoft
Philips Gezondheidszorg

Situation Appraisal Excellence

Apple
BMW
ConvaTec, PLC
Hilmar Cheese Company, Inc.
NS BlueScope (Thailand) Co., Ltd.
Philips Gezondheidszorg
SAP
VMWare

Gecombineerde KT Technologieën Uitmuntendheid

Bristol Myers Squibb
ConvaTec, PLC
Hamburger Rieger GmbH
Microsoft (2 nominaties)
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat
Network Rail
Suncor Energy Inc.

Organisatie Onderscheidingen

Excellentie in het gebruik van het KT-proces in productieoperaties

Adient - Regio 3
Devro PLC
DuluxGroep
NXP Halfgeleiders
Neste Singapore
Stellantis
Sun Chemical Ltd

Uitmuntendheid in het gebruik van het KT-proces in dienstverleningsoperaties

EV Groep
HCL
Microsoft
SAP
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut
TetraPak

Programma voor de ontwikkeling van de menselijke hulpbronnen - Uitmuntendheid

Airbus
Cisco
Flextronics International Ltd.
Honda
Nissan
Robert Bosch

Kritisch Denken Culturele Uitmuntendheid 

Adient - Puebla
BAE Systems, Inc.
BeiGene (Shanghai) Co., Ltd.
DBS Bank Limited
DURAG GmbH
Märkisches Werk GmbH
Philips Gezondheidszorg
Ruimte Telescoop Wetenschappelijk Instituut

KT Uitmuntendheid Awards

Onze felicitaties gaan uit naar alle prijswinnaars en genomineerden. Wij verheugen ons op de komende prijsuitreikingen, die zullen worden gehouden in coördinatie en na voorafgaande afspraak met de personen, teams en organisaties.

De hieronder afgebeelde afbeeldingen dienen slechts ter illustratie.

 

Nog vragen?

Voel je vrij om contact met ons op te nemen voor alle details of informatie

Neem contact met ons op